Filharmonia Lubelska im. H. Wieniawskiego w Lublinie zaprasza na nowy cykl koncertów dla najmłodszych widzów. Organizatorzy zapewniają całkiem nową odsłonę prezentowanych już cyklów „Lub-smyki” oraz „Młodzi Melomani”.

Koncerty gordonowskie „Filharmonia Malucha” dla dzieci będą odbywać się w również w formie warsztatów opartych na pedagogice muzycznej Edwina E. Godrona – uznanego muzyka, pedagoga oraz psychologa muzyki.

W świat muzyki dzieci zaproszą wokaliści i instruktorzy programu „Muzyczne Kroczki” oraz instrumentaliści Filharmonii Lubelskiej. Podczas spotkań muzyka pobudzi dziecięce zmysły rytmicznym kołysaniem, tańczeniem, rytmizowaniem, śpiewaniem w skalach wykorzystując przy tym różne instrumenty i rekwizyty.

Cykl rozpocznie się w niedzielę (3 lutego) o godzinie 10 i 12. Pierwszy koncert „Zima, zima, zima…” poprowadzi Joanna Głogowska-Szychta, pedagog, wokalistka, dyrygent, propagator myśli Edwina E. Gordona na Lubelszczyźnie.

Koncert o godzinie 10.00 skierowany jest dla dzieci do 3 roku życia, natomiast o godzinie 12.00 dla dzieci w wieku 4-6 lat. Ceny biletów rozpoczynają się do 10 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments