Gala Odpowiedzialnej Marki Roku. Wyróżnią najlepsze firmy

0
122

W piątek (10 czerwca) w Dworze Choiny odbędzie się gala Odpowiedzialnej Marki Roku 2019-2022, podsumowującą aktywność w zakresie społecznej odpowiedzialności firm na rynku lubelskim. Początek o godzinie 18:45.

Podczas Gali Firmy zostaną ocenione i wyróżnione w siedmiu kategoriach: zaangażowanie społeczne, stosunki pracy, ochrona środowiska, uczciwe praktyki rynkowe, relacje z interesariuszami, działalność charytatywna i marketing sportowy. Wyróżniony zostanie także TOP Event Roku.

W wyborze laureatów będą brane pod uwagę statystyki wyświetleń i głosów na naszym serwisie oraz zakres działań CSR zrealizowanych przez firmę.

Gala zostanie tradycyjnie zorganizowana w dwóch częściach. W pierwszej, odbędzie się część oficjalna wraz z przedstawieniem sylwetek obecnych przedsiębiorców, wręczenie statuetek wyróżnionym firmom oraz atrakcje dla gości. Natomiast część II to będzie bankiet z oprawą muzyczną.

Program
Godz. 18:45 – Rejestracja gości
Godz 19:00 – 20:30 – Część oficjalna: podsumowanie działalności Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, występ Silence Act Dawida Świstka, Wręczenie nagród laureatom, 
KOB Stand-up Karol Czyż
, Zaproszenie do bankietu
Godz. 20:30 – Bankiet:
 poczęstunek, 
Ekspozycje motoryzacyjne klubowiczów i partnerów
, pokaz niespodzianka, integracja: DJ Marsel.

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments