Szykuje się nie lada gratka dla lubelskich melomanów. W niedzielę, 3 lutego w godz. 11-14 w Centrum Kultury, odbędzie się giełda płyt i wydawnictw muzycznych. Amatorzy muzyki będą mogli wymieniać się własnymi kolekcjami.

Masz w domu pokaźną kolekcję płyt, którą chcesz podzielić się z innymi? A może szukasz białych kruków? Podczas spotkania można spotkać prawdziwych maniaków muzyki, wymienić się wspomnieniami z koncertów i muzycznymi doświadczeniami, a co najważniejsze muzycznymi czasopismami, płytami CD i winylami, które wcale nie odeszły w zapomnienie.

Pierwsza giełda odbyła się 18 lutego 1980 roku, jeszcze w budynku Lubelskiego Domu Kultury i odtąd jest organizowana rokrocznie. Inicjatorem wydarzenia był Krzysztof Wasilewski, lubelski działacz i dziennikarz. Każdej giełdzie towarzyszy specyficzna atmosfera i tłumy zainteresowanych, szczególnie, że wydarzenie jest bezpłatne. Na stoiskach będzie można wybierać z kilku tysięcy sztuk winyli, kaset, płyt CD oraz czasopism. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments