Połączenie reggae i tekstów religijnych? Brzmi nieco kontrowersyjnie, ale okazuje się całkowicie możliwe. Zespół Good God udowadnia, że wiarę można wyrażać na wiele sposobów, wystarczy chcieć. A już w niedzielę, 3 lutego będzie można przekonać się o tym osobiście podczas Wieczoru Chwały w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie.

Good God to zespół reggae, wykonujący autorskie kompozycje. – Naszym celem jest pokazanie, że Bóg jest dobry. W swojej działalności pragniemy wychodzić naprzeciw współczesnym potrzebom młodzieży oraz dorosłych i poprzez ewangelizacyjne koncerty, w których przeplata się Słowo Boże, świadectwa i mocna, koncertowa muzyka reggae, głosić Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie – mówią o sobie członkowie.

Formacja powstała w 2011 roku w Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie. Na początku w składzie grali ks. Paweł Gołofit (wokal i gitara elektryczna), ks. Adrian Komorowski (instrumenty klawiszowe), Dawid Gołąb (gitara basowa), ks. Michał Kłysz (saksofon) i Franciszek Wróbel (perkusja).

Zespół Good God wystąpi z własnymi energetyzującymi kompozycjami podczas Wieczoru Chwały, który odbędzie się 3 lutego o godzinie 19 w parafii pw. Św. Maksymiliana Kolbego przy Drodze Męczenników Majdanka 27 w Lublinie. I choć grana przez nich muzyka to nie gospel, z całą pewnością rozrusza zebranych wiernych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments