Gra Miejska o Carnavale Sztukmistrzów już w weekend

0
204

Przed nami trzecia już w tej edycji gra miejska. Gra związana z Carnavalem Sztukmistrzów odbędzie się w najbliższą sobotę, 24 lipca. Start o godz. 14 sprzed Centrum Handlowego Lublin Plaza (taras od ul. Obrońców Pokoju)

Tym razem zadaniem uczestników będzie odgadnięcie zagadek powiązanych z motywem przewodnim wydarzenia czyli odbywającym się wówczas w Lublinie Carnavalem Sztukmistrzów.

Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć 5 punktów kontrolnych w przestrzeni miasta, na każdym z nich czekać będzie wolontariusz, który zada pytania bądź poleci wykonać zadanie. Za poprawne odpowiedzi zdobędziecie punkty, dzięki którym będziecie mogli zwyciężyć w naszej grze.

Biuro gry startuje o godzinie 13:30, każdy uczestnik będzie mógł się tam zarejestrować i odebrać podpowiedzi na punkty kontrolne gry. Gra skierowana jest zarówno do małych jak i dużych, gwarantujemy świetną zabawę. Dla trzech najlepszych drużyn wspólnie z naszymi sponsorami przygotowaliśmy nagrody.

Liczba miejsc jest ograniczona do 150 osób z uwagi na panujące obostrzenia.

Zapisy odbywają się pod linkiem: https://docs.google.com/…/1gv2s4Scgp7x7XQM7xLUg8ev5…/

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach programu “Miasto Kultury”. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Województwa Lubelskiego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments