Artyści zagrają dla Mai Kapłon, która potrzebuje leczenia. Koncert charytatywny odbędzie się w sobotę (29 lutego) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Początek o godzinie 19.

Maja Kapłon to dwudziestoczteroletnia dziewczyna, która wystąpiła w programie The Voice of Poland. Urodziła się z zaawansowaną skoliozą i przeszła już 18 operacji kręgosłupa. Ostatnią z operacji było wszczepienie metalowego pręta, który miał stabilizować kręgosłup i umożliwić jej normalne funkcjonowanie. Niestety, pręt pękł i stanowi poważne zagrożenie życia naciskając na narządy wewnętrzne – w tym płuca, którym grozi przebicie. Maja nie może ani chodzić ani śpiewać, a w lutym miała ukazać się jej debiutancka płyta. Wciąż potrzebne są pieniądze żeby mogła polecieć na kosztowną operacją do USA.

Dla Mai wystąpią gwiazdy programu The Voice of Poland – Maksymilian Łapiński i Jakub Dąbrowski. Dodatkowo zaśpiewa Monika Kowalczyk, Martyna Sabak i Angelika Majewska, a zagrają: Mikołaj Kołodziejczyk, Kuba Stasikowski, Arek Borzęcki i Wiktor Strzałkowski.

Maksymilian Łapiński to wokalista, instrumentalista, tekściarz i kompozytor. Koncertuje w całej Polsce, brał udział w Stage4YOU, a jego covery przebojów polskich i zagranicznych podbijają internet. Okrzyknięto go również polskim Edem Sheeranem.

Bilety możecie nabyć w cenie 25 zł, a całkowity ich dochód zostanie przeznaczony na leczenie Mai Kapłon.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments