Klub GYM Lublin to nowe miejsce na sportowej mapie miasta. Wyposażony jest w najnowszy, najwyższej jakości profesjonalny sprzęt. Znajdziecie tu wiele zestawów przyrządów do ćwiczeń siłowych, które łączą zaawansowane rozwiązania oparte o biomechanikę i nadzwyczajną funkcjonalność.

Każda maszyna zapewnia wysoki poziom wydajności ćwiczeń. Maszyny wyposażone są w systemy zwiększające bezpieczeństwo ćwiczeń, a możliwe dopasowanie urządzeń z wieloma ustawieniami zwiększa komfort treningu.

Strefa ćwiczeń w GYM Lublin składa się z 7 profesjonalnie wyposażonych stref:

* Strefa Cardio,

* Treningu funkcjonalnego,

* Strefa maszyn,

* Strefa Crossfit,

* Dwuboju/martwego ciągu,

* Strefa wolnych ciężarów,

* Strefa Fitness.

Zajęcia grupowe

W klubie GYM Lublin trenerzy kładą duży nacisk na różnorodność ćwiczeń, dlatego stworzono wielki pakiet zajęć grupowych. Są to zajęcia fitness przeznaczone dla osób na każdym poziomie indywidualnego zaawansowania.

Są to zajęcia dla wszystkich! Zwłaszcza tych, którzy unikają sal fitness, bojąc się, że nie poradzą sobie kondycyjnie. Rozmaitość zajęć pod względem koordynacyjnym, pozwalają uczestniczyć w nich wszystkich, bez względu na wiek, płeć i wydolność fizyczną.

Debiutant może zacząć trening wybierając zajęcia relaksacyjne tj. STRETCHING, ABT, PŁASKI BRZUCH, a kiedy wzmocni formę, sięgnąć po kompleksowy zestaw ćwiczeń wzmacniających np. STEP, FATBURNING, CrossGym.

Coraz więcej propozycji zajęć prozdrowotnych kierowanych jest także do określonych grup ćwiczących. Są to np. ćwiczenia dla osób z problemami z kręgosłupem lub zajęcia dla osób starszych. Wybierając zajęcia dla siebie powinniśmy po pierwsze kierować się swoim stanem zdrowia i kondycją fizyczną. Bo ćwiczenia mają przede wszystkim sprawiać przyjemność i satysfakcje.

Rodzaje zajęć grupowych

* TBC (Total Body Condition), -Zdrowy kręgosłup, -BUP (Brzuch, uda, pośladki), -CrossGYM,

* ABT (dla początkujących), -Streching, -Fat Burning, -Rzeźba ciała, -Sexy pupa, -Tabata.

Spa & Welness

Tak samo jak ważne są ćwiczenia, tak samo ważna jest regeneracja po nich. Dlatego w klubie GYM Lublin macie do dyspozycji świetnie wyposażone i odprężające miejsce – Strefę Spa&Welness. Łagodne oświetlenie i przyjazna atmosfera sprzyjają relaksowi. Sauny i ciepłe kąpiele koją zmysły, regenerują, pomagają się odprężyć i zapomnieć o otaczającym świecie.

Warto też skorzystać z aromatycznej łaźni parowej, sauny fińskiej, jacuzzi, strefy relaksu, foteli masujących i pryszniców wrażeń.

Crossfit

Celem Cross Treningu jest rozwój takich cech motorycznych jak: siła, wytrzymałość, skoczność, szybkość, gibkość czy koordynacja, przy jednoczesnym zachowaniu jak największej poprawności oraz staranności wykonywanych ćwiczeń.

Całość skupia się na wykonywaniu w pełnym zakresie podstawowych wzorców ruchowych, które w dzisiejszych czasach, przez brak spontanicznej aktywności ruchowej, siedzący tryb życia oraz znikomą świadomość własnego ciała, pozostawiają wiele do życzenia.

Strefa Crossfit to strefa z całą gamą sprzętu o różnych stopniach zaawansowania oraz złożoności. A to sprawia, że w tym sporcie nie ma miejsca na nudę, a korzyści z niego czerpać mogą zarówno osoby zaawansowane, jak i te które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem!

ADRES

Galeria Gala, III piętro

Fabryczna 2, 20-301 Lublin

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piatek: godz. 6-23

Sobota-niedziela: godz. 8-20

e-mail: kontakt@gymlublin.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments