I Roztoczański Zlot Motocyklowy. Pokazy, prezentacje i koncert

0
648

Już w sobotę, 11 maja, po ulicach Tomaszowa Lubelskiego przejadą wyjątkowe oraz zabytkowe motocykle. Odbędzie się 1. Roztoczański Zlot Motocyklowy. Czekają nas wyjątkowe pojazdy, pokazy i koncerty oraz ciepły poczęstunek.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11 mszą świętą w sanktuarium Zwiastowania Najświętszej Marii Panny, po której księża poświęcą wszystkie pojazdy biorące udział w paradzie.

Następnie motocykliści, o godz. 12.30, przejadą ulicami Tomaszowa Lubelskiego, głównie ul. Lwowską na parking Starostwa Powiatowego, gdzie o godzinie 13 odbędzie się pokaz motocykli. – Każdy zainteresowany będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z maszyną, dotknąć jej, może nawet przejechać się na ulubionym modelu – mówi Dariusz Krech, dyrektor Tomaszowskiego Domu Kultury.

Ostatnia, organizowana 3 maja, impreza motocyklowych klasyków, spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców i wystawców pojazdów. – Tym razem liczymy na jeszcze większą frekwencję – uśmiecha się dyr. Krech. – Możemy też spodziewać się znacznie większej ilości współczesnych jednośladów.

Finałem spotkania będzie koncert zespołu „High Head”. Organizacją wydarzenia zajmuje się Kapłański Klub Motocyklowy, Tomaszowska Grupa Motocyklowa oraz Tomaszowski Dom Kultury.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments