Teriery, jamniki, psy gończe i owczarki – między innymi takie rasy będziecie mogli podziwiać na II Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Targach Lublin, która odbędzie się w weekend (15-16 grudnia).

Ponad 2000 psów z około dwudziestu krajów, należących do stu pięćdziesięciu różnych ras – tylu właścicieli zgłosiło udział swoich psów w tym wydarzeniu. Wśród nich znajdziecie głównie takie rasy jak: owczarki i psy pasterskie, pinczery, sznaucery i molosy, teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne, psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele i psy dowodne, psy do towarzystwa i charty. Nie może zabraknąć również tych najbardziej zadziornych ras. Biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, Catahoula Leopard Dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski – ich również spotkacie na wystawie.

Poza czworonożnymi pupilami będą atrakcje również dla ich właścicieli. Będziecie mogli wziąć udział w dyskusjach na temat opieki nad psami, poszerzyć wiedzę na temat ich pielęgnacji i wymienić swoje doświadczenie z innymi opiekunami. Będą również dostępne liczne stoiska z karmami dla psów, ubraniami i ozdobami na głowę. Zostaną przygotowane również pokazy, szkolenia i tresury psów.

Bilety na tę wystawę możecie nabyć w kasie Targów Lublin w cenie: 12 złotych – bilet normalny i 8 złotych – bilet ulgowy. To ceny biletów jednorazowych, obowiązujących jednego dnia. Natomiast dla prawdziwych miłośników dostępne są karnety dwudniowe. Możecie je nabyć w cenie: 20 złotych – bilet normalny i 15 złotych – bilet ulgowy. Dzieci do lat 3, sędziowie kynologiczni, członkowie honorowi ZkwP – wstęp wolny!

Organizatorem wystawy jest Związek Kynologiczny Oddział w Lublinie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments