Już niedługo ekipa Stand-up Polska przyjedzie do Lublina, żeby zaprezentować program pełen problemów, które nieuchronnie zbliżają nas do tytułowego końca świata. Na scenie zobaczymy gwiazdy polskiej sceny komediowej. Najlepszych polskich komików zobaczymy w sobotę (26 października) i niedzielę (27 października) w Centrum Kongresowym UP o godz. 19.

Globalne zagrożenia, kataklizmy, choroby i wojna. Czy te tematy da się przedstawić w prześmiewczy sposób? Zmierzą się z tym Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Bartek Walos, Wojciech Fiedorczuk, Cezary Jurkiewicz, Piotrek Szumowski, Maciek Adamczyk, Sebastian Rejent i Łukasz Kowalski.

Komicy na swój sposób opowiedzą o największych niebezpieczeństwach dla człowieka, ale też o ludzkiej rasie, jako głównym przyczynku problemów Matki Ziemi. Wszystkie okropieństwa zostaną przefiltrowane przez szalone umysły stand-uperów, co spowoduje, że ta mieszanka komedii będzie zagrożeniem samym w sobie.

Trasa Stand-up „Koniec Świata” zawita tym razem do Krakowa, Szczecina, Słupska, Gdańska, Opola, Olsztyna, Łodzi, Białegostoku, Lublina i Torunia.

Stand-up Polska to grupa komików skupiona wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występują na deskach klubów i teatrów w całej Polsce, przekładając swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź tez niecodziennego, czarnego humoru.

W ten sposób komicy dzielą się własną opinią na ogólne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone ludzkie problemy, zawsze wywołując przy tym śmiech.

Zobaczcie spot promujący najnowszą trasę, której autorem jest członek kolektywu Stand-up Polska: Maciej Buchwald.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments