Na rynku pojawił się trzeci, czerwcowy numer magazynu Lubelski.pl Premium. W najnowszym numerze przeczytacie m.in. wywiad z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem, w którym pokazał nam swoje bardziej prywatne oblicze. Polecamy też rozmowę z wokalistą Krzysztofem Cugowskim, który obchodzi okrągły jubileusz działalności artystycznej. Opowiedział nam o początkach Budki Suflera, dawnych szalonych trasach koncertowych oraz o tym, że czuje się spełnionym człowiekiem. Piszemy też o młodych talentach, m.in. artystce Dominice Wilk, której prace z Lublinem w roli głównej na pewno Was zachwycą.

Czerwiec to miesiąc, kiedy zaczynamy planować urlopy, czy weekendowe wypady za miasto. Dlatego postanowiliśmy dla Was sprawdzić, co można zobaczyć podczas krótkiego wypadu do Antwerpii, gdzie polecieliśmy z lubelskiego lotniska. Zachęcamy też do zwiedzania naszego województwa. Piękny Tomaszów Lubelski, stolica Roztocza, to miejsce, które koniecznie trzeba dopisać do wakacyjnych planów.

Nasz magazyn znajdziecie w dobrych restauracjach, kawiarniach, renomowanych salonach urody, nowoczesnych klinikach i instytucjach kultury, a już teraz możecie również przeczytać Premium w wersji elektronicznej. Miłej lektury!

Lubelski.pl Premium nr 3

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments