Jola Sip i Michał Lewartowicz w duecie. Koncert w lubelskiej kawiarni

0
80
Jeśli nie macie jeszcze planów na jesienne, chłodne wieczory to możecie wziąć udział w dwóch koncertach duetu: Joli Sip – znanej lubelskiej artystki, wokalistki z kręgu piosenki literackiej i Michała Lewartowicza – gitarzysty jazzowego. Wydarzenie zorganizowane zostanie w piątek (25 listopada) i w sobotę (26 listopada) w Akwarela Cafe. Początek o godzinie 19:00.
Zawsze chcemy dawać innym to, co najlepsze w muzyce, piosence – to reguła artystów, którzy przygotowali na spotkanie ze słuchaczami perełki pieśni śpiewanych przez Jolę Sip z powodzeniem od wielu lat. W klimatycznym, gitarowym anturażu wirtuozerskiej gry Michała Lewartowicza wybrzmią wszystkie niuanse utworów, a także piękna i szlachetna barwa wokalistki, nazywanej „cesarzową nastrojów”.
Duet ten jednak zaskoczy też dynamiką i siłą przekazu. Miłośnicy gry Michała Lewartowicza na pewno nie będą zawiedzeni. Koncert zawiera bowiem bogate, jazzowe części instrumentalne.
Usłyszycie między innymi pieśni, o które upomina się publiczność na koncertach, a ich autorami są: Jan Lechoń, Jacques Brell, Leonard Cohen, Czesław Niemen, Bułat Okudżawa, Hanna Lewandowska, Barbara Kondrak, Agata Budzyńska, Jan Twardowski, Jan Kondrak, Piotr Selim, Marek Andrzejewski, Piotr Bogutyn, Michał Iwanek, Jarosław Goś, jak również Jola Sip i Michał Lewartowicz.
W koncercie artyści wykorzystują fragmenty prozy Edwarda Stachury i książki Agnieszki Jucewicz „Czując. Rozmowy o emocjach.”
Bilety możecie nabyć w cenie 40 zł w Akwarela Cafe. Artyści proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments