„Kameralny Sławin” to pierwsza tak ekskluzywna inwestycja na terenie Lublina, wyróżniająca się dobrą lokalizacją, innowacyjnym systemem SMART HOME oraz dużym wyborem lokali mieszkalnych.

Inwestycja lubelskiego dewelopera Immobilia Polska łączy w sobie atrakcyjną architekturę, nowoczesną technologię i ergonomiczne rozwiązania. – Obecnie realizowana przez nas inwestycja to jedno z największych osiedli w Lublinie. Jest to pierwsze w naszym mieście osiedle z wykorzystaniem systemu SMART HOME. – podkreśla Hubert Maj, członek zarządu firmy deweloperskiej Immobilia Polska.

O wysokim standardzie inwestycji świadczy nie tylko wysoka jakość wykorzystanych materiałów oraz atrakcyjna architektura, ale również dogodna lokalizacja. Osiedle usytuowane zostało w prestiżowej dzielnicy Sławin po północno-zachodniej stronie Lublina przy ulicy Sławinkowskiej/ Bukszpanowej.

Osiedle „Kameralny Sławin” to 12 czterokondygnacyjnych budynków, wyposażonych w 24 do 28 funkcjonalnych mieszkań, cichobieżne windy oraz wspólny parking podziemny. W ramach każdego z pięciu etapów inwestycji w ofercie znajdują się mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 38 do 77 m2. Deweloper przewidział możliwość łączenia lokali oraz własnej aranżacji wnętrz jeszcze na etapie budowy.

Każde mieszkanie otrzyma komórkę lokatorską znajdującą się w kondygnacji podziemnej. Dla mieszkań usytuowanych na parterze przewidziano tarasy oraz prywatne ogródki o łącznej powierzchni 180 m2, a pozostałe mieszkania wyposażone są w przestronne balkony z zamykanymi schowkami.

Tereny przy inwestycji wyróżniają się mnóstwem zieleni i małej architektury, w której skład wchodzą ławki, stojaki na rowery, miejsca parkingowe, a także plac zabaw dla dzieci wyposażony również w przyrządy treningowe dla dorosłych. Bezpieczeństwo na terenie osiedla zapewnia nieustanne podłączenie do systemu monitoringu.

System SMART HOME

Wszystkie mieszkania w inwestycji „Kameralny Sławin” są wyposażone w technologię SMART HOME. Ta zaawansowana automatyka domowa pozwoli mieszkańcom zadbać o bezpieczeństwo domowników, umożliwi zdalne sterowanie mieszkaniem oraz wymierne korzyści poprzez oszczędność energii elektrycznej oraz obniżenie kosztów ogrzewania.

W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek niepowołanego zdarzenia np. zalania, włamania czy pożaru, niezwłocznie są wysyłane powiadomienia na telefon, aby domownik jak najszybciej mógł skontrolować sytuację.

Ta zaawansowana automatyka domowa pozwoli na sterowanie m.in. temperaturą czy oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie. System, w bardzo szybki i łatwy sposób, będzie można rozbudowywać o dodatkowe funkcje.

Więcej informacji o inwestycji „Kameralny Sławin” znajduje się na stronie https://kameralnyslawin.pl/

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments