Rusza wyjątkowa akcja charytatywna zorganizowana przez Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. W niedzielę, 1 grudnia, w ostatni dzień tegorocznego sezonu turystycznego w muzeum odbędzie się akcja pomocy bezdomnym zwierzętom „Karma wraca”. Każda osoba, która przekaże dary dla podopiecznych schroniska dla zwierząt, otrzyma wejściówkę do pałacu.

Karmy, zabawki, koce, ubranka, smycze i obroże, legowiska, a także akcesoria do pielęgnacji – na to wszystko czekają bezdomne psiaki znajdujące się w schronisku w Nowodworze, które znajduje się 7 km od Kozłówki.

W schronisku przebywa zazwyczaj około 150 czworonogów zabranych z ulicy, porzuconych przez ludzi, które musiały walczyć o pożywienie czy schronienie przed zimnem. Z tej okazji powstała akcja, w której możemy połączyć zwiedzanie pałacu z pożytecznym działaniem na rzecz czworonogów.

Tego dnia muzeum odwiedzi także kilka psiaków, z którymi będzie można udać się na spacer po parku i uzyskać informacje, jak można adoptować zwierzaka. Kozłówkę odwiedzą m.in. Panda, Flower i Fenek, przyjazne psiaki, które zachęcą do adopcji czworonogów ze schroniska.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments