Miejsc coraz mniej, a chętnych kibiców coraz więcej – ponad 150 osób po godzinie od otwarcia zapisów już zadeklarowało się, by kibicować drużynie Speed Car Motor Lublin podczas piątkowego meczu w Grudziądzu. Podpowiadamy jak można się zapisać i zdradzamy kulisy wyjazdu.

– Sektor gości w Grudziądzu pomieści 550 osób – zaznacza Katarzyna Głowacka z działu marketingu Speed Car Motor Lublin. – Zapisać się jest bardzo prosto, bo wystarczy wysłać maila na adres bilety@motorlublin.com.pl i podać w treści maila imię i nazwisko, pesel oraz numer rejestracyjny pojazdu, jeśli ktoś wybiera się na własną rękę – tłumaczy.

Nasi żużlowcy z MrGarden GKM Grudziądz zmierzą się w piątek (23 sierpnia). Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30. To będzie ostatni, a zarazem najważniejszy mecz rundy zasadniczej. Bilety można nabyć na miejscu przy trybunie gości od godziny 17:30 w dniu meczu.

– Bilety są w dwóch cenach. Jest to 45 zł za bilet normalny i 35 zł za bilet ulgowy. Sprzedaż będzie się odbywała trzy godziny przed meczem. Gorąco zachęcamy do pojawienia się wcześniej i kupienia biletów, ponieważ sektor liczy 550 miejsc i mogą się pojawić kolejki – podkreśla Głowacka. Dodaje również, że pierwsze w kolejności będą brane pod uwagę grupy zorganizowane, które na mecz chcą pojechać autokarem oraz kibice Speedway Euphorii. – Wiemy, że bardzo dużo osób wybiera się do Grudziądza kibicować naszych chłopakom w walce. Jest i na pewno będzie na co popatrzeć! – zapewnia.

Jeśli Speed Car Motor Lublin podczas meczu wyjazdowego wygra mecz za 3 punkty unikniemy barażu, czyli dodatkowego meczu. – W tabeli mamy gorącą sytuację. Wszystko może się wydarzyć. – zaznacza Głowacka.

Lubelscy kibice choć są jednymi z najwierniejszych mają również opinię tych najbardziej kulturalnych. – Dotychczas kibice bardzo ładnie zachowywali się na wyjazdach. Słyszeliśmy same pochwały na ich temat. Ich obecność i to, że są z nami podczas każdego meczu wyjazdowego ma ogromne znaczenie. Zapełnione sektory, ryk i doping to naprawę robi robotę i jest na wagę złota! – zachwala Katarzyna Głowacka. Podkreśla również, że czasami z Lublina jechało nawet ponad siedemset osób. Ilość miejsc zależy jednak od stadionu żużlowego w danym mieście.

Głowacka przytacza również sytuację po meczu z Wrocławiem, który pojechaliśmy 7 czerwca br. – Pewne grono naszych kibiców wypłynęło kajakami w drodze do Torunia. Przepłynęli cały ten dystans, co zajęło im dwa tygodnie. Przepłynęli praktycznie całą Polskę, żeby pójść na mecz i kibicować naszym na kolejnym meczu w Toruniu. Dopłynęli cało! (śmiech) – zaznacza z uśmiechem.

Zapisy na wyjazd trwają do godziny 12 do wtorku (20 sierpnia).

Fot. Dominika Polonis/ Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments