Zaplanowana pierwotnie na niedzielę (28 marca) Lubelska Giełda Staroci nie odbędzie się. Nie pozwalają na to obostrzenia związane z trzecią falą epidemii koronawirusa, która przybiera na sile.

Pierwotnie, Giełda Staroci miała gościć na ulicy Kowalskiej i placu Zamkowym w najbliższą niedzielę. Ostatnia odbyła się w 28 lutego.

Czy Targi Staroci odbędą się w kwietniu? Wszystko zależy od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz tego, jakie wówczas będą obowiązywać obostrzenia.

Lubelska Giełda Staroci zrzesza kolekcjonerów antyków z całego regionu i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Lublina i okolic. Możemy tam nabyć między innymi unikatowe meble, lampy, biżuterię czy obrazy.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
3 lat temu

Miesiąc bez gieldy staroci w pieknym Lublinie to miesiąc stracony. Wirus nie odpuszcza i uniemozliwia nam organizacje tej wspaniałej imprezy.Wystawcy przybywają na tą giełde nie tylko z regionu lubelskiego ale tez z tak odległych miejsc jak z Elbląga , Krotoszyna z Wielkopolski, Rzeszowa, Radomia , Mazowsza i wielu innych dalszych miejscowosci, jej popularnosc wiec z kazdym rokiem rośnie.Liczymy tez iz rozwinie sie gielda staroci w Puławach gdy pogoda bedzie bardziej wiosenna i letnia. Zawsze sie tutaj chetnie powraca.