Kino Perła wznowiło swoją działalność. Od zeszłego tygodnia mieszkańcy mogą w nim oglądać filmy w plenerze. Przedstawiamy repertuar seansów na ten tydzień. Filmy zaczynają się około godziny 21.

W środę (16 czerwca) zobaczyć będziemy mogli film „Ema”. „Ema” to chilijski film dramatyczny w reżyserii Pablo Larraína na podstawie scenariusza Guillermo Calderóna i Alejandro Moreno. W rolach głównych występują Mariana Di Girolamo i Cristian Suares. Film opowiada on historię borykającej się z poczuciem winy po oddaniu do sierocińca adoptowanego Polo. Młoda tancerka zaczyna realizować swój spontaniczny plan.

W czwartek (17 czerwca) zobaczyć będziemy mogli „Włoskie wakacje”. Film opowiada historię Roberta, który wraz z synem przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.

W piątek (18 czerwca) Kino Perła proponuje lubelskiej publiczności „Greenland”. „Greenland” to wzruszająca historia rodziny, która walczy o przetrwanie w obliczu katastrofalnej klęski żywiołowej.

W sobotę (19 czerwca) wyświetlone będą „Sługi Boże”. „Sługi Boże” to historia policjanta, który bada sprawę młodej Niemki, członkini chóru gregoriańskiego, która rzuciła się z wieży kościoła we Wrocławiu.

W niedzielę (20 czerwca) na zakończenie tygodnia możemy zobaczyć „Ambasadę”. Film to historia Meli i Przemka, którzy odkrywają, że winda w budynku, do którego się przeprowadzili, przenosi z 2012 roku do początku II wojny światowej.

Wstęp wolny.

Repertuar

Środa (16 czerwca) – Ema

Czwartek (17 czerwca) – Włoskie wakacje

Piątek (18 czerwca) – Greenland

Sobota (19 czerwca) – Sługi Boże

Niedziela (20 czerwca) – Ambassada

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments