W piątek (5 czerwca) i w sobotę (6 czerwca) w plenerowym “Kinie pod gwiazdami” w Ogrodzie Saskim będziemy mogli zobaczyć kolejne dwa seanse. „Niewidoczne życie sióstr Gusmao” oraz „Oficer i Szpieg” rozpoczną się o godzinie 20:30.

Centrum Kultury w Lublinie wraca do tradycji kina plenerowego w Muszli Koncertowej, gdzie ponad dekadę temu mogliśmy oglądać starannie wyselekcjonowane filmy z różnych zakątków świata. Z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa zaprezentowany zostanie cykl zatytułowany „Kino pod gwiazdami”.

Pierwsze seanse z tego cyklu mogliśmy zobaczyć już w ostatni weekend maja, jednak z powodu niesprzyjającej pogody „Oficer i Szpieg” został przeniesiony na tę sobotę.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Bezpłatne wejściówki otrzymacie w kasie CK. Na 1000 miejsc na terenie Muszli Koncertowej dostępnych będzie 200, aby zachować prawidłowe odstępy między widzami. Wejście na seans będzie możliwe od godz. 20.

Repertuar

Piątek (5 czerwca), godz. 20:30 „Niewidoczne życie sióstr Gusmao”

„Niewidoczne życie sióstr Gusamo” toczy się w latach 50. XX wieku. Brazylijskie kobiety były uzależnione od swoich rodziców i mężów. Siostry Gusmão chciały żyć po swojemu. Film pochodzi z 2019 roku.

Sobota (6 czerwca), godz. 20:30 „Oficer i Szpieg”

“Oficer i Szpieg” to francusko-włoski thriller filmowy w reżyserii Romana Polańskiego z 2019 roku. Jest on oparty na powieści pod tym samym tytułem autorstwa Roberta Harrisa. Fabuła oparta jest na tzw. sprawie Dreyfusa. Film opowiada historię francuskiego kapitana Alfreda Dreyfusa, który został niesłusznie oskarżony o zdradę stanu i skazany na dożywotnie więzienie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments