KOM-EKO dziękuje swoim pracownikom na billboardach

0
793

„Dziękujemy naszym pracownikom. Waszej pracy nie można wykonać z domu” – billboardy o takiej treści pojawiły się w Lublinie. W ten sposób spółka KOM-EKO dziękuje swoim pracownikom za zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków.

– Chcieliśmy docenić naszych pracowników, którzy mimo trudnej sytuacji dbają o czystość miasta, działając dla mieszkańców Lublina. To nie jest praca, którą można wykonać bezpiecznie z domu, co nasza ekipa w pełni rozumie. Bardzo im za to dziękujemy! – mówi Ireneusz Zimoch, wiceprezes zarządu spółki KOM-EKO.

Oprócz codziennych obowiązków, w związku z pandemią pracownicy KOM-EKO biorą m.in. udział w akcji odkażania Lublina, która polega na dezynfekcji elementów wyposażenia ulic. Odkażane są m.in. poręcze schodów, kładek, przejść podziemnych, ponad 2,5 tys. koszy oraz ok. 190 ławek ustawionych w pasach drogowych kilkudziesięciu najczęściej uczęszczanych ulic miasta.

10 billboardów z podziękowaniem będzie można zobaczyć przez miesiąc m.in. na ul. Ruskiej, Podzamcze, Narutowicza, Nadbystrzyckiej, Mełgiewskiej, czy al. Kraśnickiej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments