Ogólnoświatowa pandemia wirusa SARS-CoV–2 dotarła do Polski, a jej skutki dotykają każdego z nas zarówno w naszych domach, jak i w pracy. Spółka KOM-EKO zapewnia, że odbiór odpadów odbywa się bez zmian i prosi o to, by nadal segregować śmieci.

– Pragniemy państwa uspokoić i zapewnić, iż Grupa Kapitałowa KOM-EKO podchodzi do zaistniałej sytuacji bardzo poważnie i z rozwagą. Stale monitorujemy napływające do nas informacje oraz wdrażamy odpowiednie procedury postępowań. Pozostajemy w stałym kontakcie z organami władz centralnych i samorządowych kierujących walką z pandemią. Mamy świadomość, iż działamy w branży, która w sytuacjach kryzysowych jest kluczowym ogniwem zapewniającym bezpieczeństwo sanitarne mieszkańcom – zapewnia zarząd spółki.

KOM-EKO zapewnia, iż ciągłość i jakość świadczenia przez spółkę usług odbioru odpadów nie są zagrożone. Jednocześnie podkreśla, że priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego klientów i pracowników.

– Podejmujemy działania prewencyjne mające na celu zmniejszenie ryzyka zarażenia COVID-19. Mamy świadomość, iż część z tych zmian, np. ograniczenie kontaktu z Biurem Obsługi Klienta do drogi elektronicznej i telefonicznej, może stanowić dla Państwa okresowe utrudnienie. W tej wyjątkowej sytuacji są to jednak działania niezbędne – wyjaśnia spółka.

KOM-EKO apeluje też do mieszkańców o wielką odpowiedzialność i ostrożność. – W poszanowaniu dla ciężkiej pracy naszych pracowników zwracamy się z prośbą o dochowanie należytej staranności w segregacji odpadów – podkreśla zarząd spółki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments