Po miesięcznej przerwie, spowodowanej remontem, odnowiona Księgarnia Świętego Pawła przy ul. Królewskiej 6 w Lublinie zaprasza na niezwykły koncert akustyczny zespołu Gospel Rain.

W środę, 19 września, o godzinie 18 usłyszymy autorskie piosenki religijne w wykonaniu kilkudziesięciuosobowego chóru oraz wokalistów. Z zespołem śpiewają takie sławy jak bracia Łukasz i Paweł Golcowie, znana z utworów Piotra Rubika – Olga Szomańska, Kasia Dereń czy kompozytor i autor tekstów hymnów i pieśni pochwalnych – Mate.O.

– Zapewniamy dwie godziny porywających muzycznych przeżyć z wyjątkowej energii i spontaniczności chórem, łączącym w swej twórczości wiele gatunków muzycznych. Gospel, pop, jazz, hip-hop, R’n’B, muzykę elektroniczną i chóralną, jak na jeden z najlepszych chórów gospel w Polsce przystało – zachęca Paweł Lipka, koordynator spotkania.

Koncert jest jednym z cyklicznych wydarzeń organizowanych w odremontowanej Księgarni Świętego Pawła.

– Już 27 września (czwartek) w naszej księgarni przez cały dzień gościć będziemy zaprzyjaźnionego z nami kawiarza – opowiada Paweł Lipka. – Zapraszamy na dobrą kawę w towarzystwie wartościowych książek, których u nas dostatek.

Zespół Gospel Rain wywodzi się z Lublina. Liderem i założycielem grupy jest Grzegorz Głuch – kompozytor, aranżer, wokalista, animator środowiska muzyki gospel. Grupa jest również współtwórcą plenerowych Koncertów Chwały.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments