Od czwartku (7 marca) nie zrobicie już zakupów w Tarasach Zamkowych. Od tego dnia miejsce to funkcjonuje już jako galeria Vivo!

Taką decyzję podjął właściciel, spółka Immofinanz. Do niej należy marka centrów handlowych Vivo!, czyli obecnie 10 galerii z ponad trzystu tysiącami metrów kwadratowych do wynajęcia. Cztery z nich zlokalizowane są w Polsce.

– Mamy bardzo dobre doświadczenia z marką Vivo! Nasi najemcy bardzo pozytywnie reagują na nią – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland.

W 2018 roku centrum handlowe specjalnie z myślą o klientach rozszerzyło swoją ofertę. Otwarto między innymi food-country, nową strefę co-workingową. Zadbano również o usprawnienie pasaży handlowych poprzez uruchomienie strefy komfortu, które są wyposażone w wygodne kanapy ze stolikami i gniazdka elektryczne.

Na rok 2019 zaplanowano dodatkowe atrakcje, koncerty i występy artystyczne w galerii, które głównie będą odbywać się na tarasie widokowym galerii. Zorganizowane zostaną we współpracy z Urzędem Miasta Lublin.

– Współpraca miasta z Tarasami trwa już od 2015 roku i jest bardzo owocna. Zaczęło się od Nocy Kultury, a później zachęceni pozytywnym odbiorem przez mieszkańców zacieśniliśmy tę współpracę jednocześnie rozszerzając ją na inne festiwale – Carnaval Sztukmistrzów, Inne Brzmienia, czy na Festiwal Bożego Narodzenia – podkreśla Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
5 lat temu

To jakby przy ul. Panny Marii w Częstochowie otworzyć sklepik “Jasna Panienka”, a potem zmienić nazwę na “Wszystko za 5 zł.”. Luzik. I tak będziemy tam jeździć.

Agata
Agata
5 lat temu

Kuźwa, bardziej obciachowej nazwy nie mozna było wymyslec. I jeszcze ten róż…Żyg żyg zyg. Nie przyjmuje zmiany do wiadomości. Zostaje przy starej!

anna
anna
5 lat temu

Tarasy Zamkowe stanowczo lepiej brzmią niż Vivo. Moim zdaniem zmiana na gorsze! A kolor mógłby być np. złoty.