Jesteście parą i macie ochotę spędzić romantyczny weekend w pięciogwiazdkowym hotelu Alter w Lublinie? Już dziś weźcie udział w naszym konkursie „Wygraj weekend w Hotelu Alter”.

Konkurs jest skierowany do pełnoletnich par, bez względu na ich stan cywilny, które dokonają zgłoszenia drogą mailową na adres redakcja@lubelski.pl. Wystarczy wysłać wasze wspólne zdjęcie, na którym widoczne będą twarze, podać imiona i nazwiska, numer kontaktowy oraz napisać 5-8 zdań o waszym związku.

Na wasze zgłoszenia czekamy do 6 sierpnia 2019 roku do północy. Zgłoszenie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku uczestników oraz ich imion i nazwisk w publikacjach związanych z konkursem.

Następnie z nadesłanych zgłoszeń jury wybierze maksymalnie 20 par, które zostaną zaprezentowane wraz z fotografiami w artykule na portalu Lubelski.pl. Tym samym rozpocznie się głosowanie na zwycięską parę. Potrwa ono do 21 sierpnia 2019 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi do 23 sierpnia 2019 roku.

Nagrodą w konkursie jest weekend dla pary w pięciogwiazdkowym hotelu Alter w Lublinie w dniach 30.08-01.09. 2019 (nocleg wraz ze śniadaniami). Nagroda trafi do jednej pary, która otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu na portalu Lubelski.pl.

Odebranie nagrody będzie również oznaczać zgodę na sesję zdjęciową na terenie Hotelu Alter oraz w jego okolicach, która zostanie wykorzystana na portalu Lubelski.pl, w magazynie Lubelski.pl Premium oraz przez Hotel Alter w materiałach dotyczących konkursu.

Atrakcje w hotelu Alter

Regulamin konkursu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments