Kooperatywa Lubelska dla Emilki. Wymiennik ubrań, dodatków i drobiazgów

0
99

W niedzielę (11 grudnia) w Kooperatywie Lubelskiej przy ul. Kowalskiej w Lublinie będziemy mogli wziąć udział w wymienniku ubrań, dodatków i drobiazgów. W imprezie możemy wziąć udział od godziny 11 do 19.

Czas na zimowe porządki! Ile razy myślałeś o tym, aby „odgruzować się” z niepotrzebnych rzeczy przed świętami Bożego Narodzenia i końcem roku? Teraz masz ku temu okazję, a motywacją niech będzie organizowany przez Kooperatywę Lubelską charytatywny wymiennik.

Zerknij do swojej szafy i weź ubrania, książki, biżuterię, zabawki, płyty i inne przedmioty, których od dawna nie używasz. Kolejny krok to przyjśćie na wydarzenie i wymienienie przedmiotów z innymi. Podczas eventu można zarówno wymieniać przedmioty, jak i je sprzedawać, a caly dochód zostanie przeznaczony na kosztowną operację małej Emilki.

Emilka to dziewczynka, u której wykryto krytyczną wadę serca – anomalię Ebsteina. Aby żyć dziewczynka musi jak najszybciej przejść kosztowną operację za granicą, bo jej malutkie serduszko może zatrzymać się w każdej chwili.

Na wydarzenie wstęp jest w cenie cegiełki i kosztuje 5 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments