Kibice Motoru Lublin, gdy jest taka możliwość cały czas angażują się w akcje charytatywne. Tym razem, jak co roku, organizują akcję “Żółto-Biało-Niebieska Gwiazdka”, wspierając Dom Samotnej Matki przy ulicy Chmielewskiego w Lublinie oraz Dom Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie.

Charytatywną zbiórkę, już po raz szesnasty, prowadzi Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” oraz ośrodek “Kibice Razem Motor Lublin”. Każdy może wesprzeć akcję przynosząc niezbędne artykuły lub wpłacając środki finansowe na ich zakup.

– W tym roku zmienia nam się odrobinę specyfika zbiórki dla Domu Samotnej Matki, gdyż Siostry poprosiły o uzupełnienie artykułów, którymi same wcześniej wspierały uchodźców z Ukrainy – mówi Jakub Łacek, prezes Stowarzyszenia Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy”. – Natomiast te same artykuły, co przez ostatnich piętnaście lat, zbieramy tym razem dla podopiecznych Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie. Nowością jest również fakt, że w tym roku zbiórka finansowa jest prowadzona nie tylko za pomocą wpłat na konto, ale też zbiórki założonej na portalu zrzutka.pl, chcieliśmy ułatwić wszystkim chętnym wsparcie naszej akcji i dotrzeć do jak największego grona osób – dodaje.

Jak pomóc

  • Zbiórka finansowa prowadzona jest za pośrednictwem portalu zrzutka.pl pod adresem https://zrzutka.pl/tybs7t oraz w postaci wpłat na konto:

27 1020 3147 0000 8502 0141 6007

nazwa: SKML ”Motorowcy”

ul.Pocztowa 2/12

20-408 Lublin

tytułem: DSM Gwiazdka

Warto się starać o jak największe wpłaty, bo wzorem lat ubiegłych – właściciel Motoru Lublin – Zbigniew Jakubas obiecał podwoić zebraną podczas zbiórki kwotę. Do akcji włączyli się również piłkarze i pracownicy klubu Motor Lublin.

  • Obok zbiórki finansowej prowadzona jest również zbiórka rzeczowa. Stowarzyszenie zbiera artykuły nowe lub używane w dobrym stanie. Dary można przynosić do Sklepu Kibiców Motoru Lublin przy ul. Pocztowej 2/12 lub umówić się na ich odbiór z koordynatorami zbiórki za pomocą Facebooka: https://www.facebook.com/KibiceRazemMotorLublin/

https://www.facebook.com/motorlublincom

W tym roku najpotrzebniejszymi artykułami są:

Podkłady pod prześcieradła 120×200 cm

Komplety pościeli z kory 80×200 cm i 120×200 cm

Koce

Prześcieradła z gumką (tylko bawełniane) 80×200 cm i 120×200 cm

Kołdry 160×80 cm

Tablice białe sucho-ścieralne

Żelazka

Opiekacze do kanapek

Mikser kuchenny

Kosmetyki: żele pod prysznic, szampony/odżywki do włosów, mydła w płynie/kostce, dezodoranty/ antyperspiranty, żele do mycia twarzy, środki higieny osobistej dla kobiet, pasty do zębów

Chemia gospodarcza: płyny do naczyń, proszki/kapsułki do prania, środki czyszczące do różnych powierzchni

Zabawki dla dzieci od lat 6 w górę (gry planszowe, puzzle)

Ubrania dla dzieci od lat 6 w górę

Zbiórka potrwa do świąt Bożego Narodzenia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments