„Kucharze Dzieciom” to bożonarodzeniowy, charytatywny festiwal, z którego dochód w tym roku zostanie przeznaczony na Stowarzyszenia Dzieci z Chorobami Krwi w Lublinie. Wydarzenie odbędzie się 15 i 16 grudnia w Galerii Olimp.

Mają kulinarny talent i jeszcze większe serce. Lubelscy kucharze będą mieli za zadanie przygotować wyjątkowe, świąteczne potrawy. Cały dochód z potraw zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom. W niedzielę o godzinie 16 przeprowadzona zostanie aukcja darów. Gotowanie zakończy się w niedzielę o godzinie 18.

– Przez dwa dni będziemy przygotowywać świąteczne potrawy. Swoją obecność potwierdzili uczestnicy Top Chef, Masterchef oraz jak co roku będą z nami uczestnicy kilku edycji Hell’s Kitchen. Jest nam niezmiernie miło iż w tym roku do akcji włączyły się kluby sportowe z Lublina m.in. Tytani Lublin czy też MKS Lublin – mówi Paweł Cygan, jeden z organizatorów festiwalu.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie również konkurs gotowania dla tych najmłodszych uczestników. Odbędzie się on pod hasłem: Lubelskie Smaki Junior. To trzecia edycja tej imprezy.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Lubelscy Kucharze Dzieciom.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments