Prawo, psychologia, teologia, filologia angielska, dziennikarstwo a może tegoroczna nowość – położnictwo? Katolicki Uniwersytet w Lublinie swoim przyszłym studentom proponuje blisko 50 kierunków. Dokładną ofertę uniwersytetu można będzie poznać od środy (14 kwietnia) do piątku (16 kwietnia) w ramach wirtualnych dni otwartych.

Wirtualne dni otwarte w każdy dzień będą rozpoczynać się o godzinie 13. Tegoroczna ich edycja odbędzie się pod hasłem „Wspólnota wiedzy – Razem ku mądrości”. Pierwszym wydarzeniem w ramach kampanii będą KULuary Kierunków. O blisko pięćdziesięciu kierunkach studiów opowiedzą wykładowcy, a swymi doświadczeniami i opiniami podzielą się studenci oraz absolwenci KUL. Transmisja live będzie dostępna bezpłatnie na kanale YouTube KULstudia oraz w mediach społecznościowych.

Każdorazowo będzie również uruchomiony czat, a podsumowaniem spotkań będzie akademicki kwadrans. Podczas niego maturzyści uzyskają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z rekrutacją.

Rekrutacja na studia rozpocznie się 5 maja i potrwa do 8 lipca. Po 21 lipca rozpocznie się nabór wolny. W ofercie studiów KUL proponuje kształcenie na blisko 50 kierunkach. Nowością jest położnictwo i są to studia stacjonarne I stopnia oraz dietetyka w Filii KUL w Stalowej Woli, gdzie w planach jest również uruchomienie nauk o rodzinie, administracji oraz bezpieczeństwa narodowego (tych kierunków nie ma jeszcze na liście). Oferta ma być aktualizowana po 5 maja.

KULuary Kierunków

W środę (14 kwietnia) o godzinie 13 rozpoczną się KULuary Kierunków od Administracji do Filozofii. Dowiecie się więcej o takich kierunkach jak Administracja, Applied Anthropology (studia w jęz. angielskim), Architektura krajobrazu, Bezpieczeństwo narodowe, Biotechnologia, Dietetyka w Stalowej Woli, Doradztwo kariery i doradztwo personalne, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Edytorstwo, Ekonomia, Europeistyka (studia w jęz. angielskim), Filologia angielska, Filologia germańska, Filologia klasyczna, Filologia niderlandzka, Filologia polska, Filologia romańska i Filozofia.

Dzień później, bo w czwartek (15 kwietnia) o godzinie 13 będą KULuary Kierunków od Hispanistyki po Nauki o rodzinie. Będzie można poznać więc Hispanistykę, Historię, Historię sztuki, Informatykę, Inżynierię środowiska w Stalowej Woli, Italianistykę, Kognitywistykę, Krajoznawstwo i turystykę kulturową, Lingwistykę stosowaną, Matematykę, Międzyobszarowe indywidualne studia humanistyczno-społeczne, Muzykologię i Nauki o rodzinie.

W piątek (16 kwietnia) również od godziny 13 będą KULuary Kierunków od Pedagogiki do Zarządzania. Dowiecie się więcej o takim kierunku jak Pedagogika, Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Pedagogika specjalna, Pielęgniarstwo, Położnictwo – NOWOŚĆ , Praca socjalna, Prawo, Prawo Kanoniczne, Psychologia, Retoryka stosowana, Sinologia, Socjologia, Stosunki międzynarodowe, Teologia i Zarządzanie.

Link do dni otwartych jest dostępny tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments