Legia Akademicka KUL czeka na chętnych

0
82

Legia Akademicka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie poszukuje chętnych do dołączenia do zgrupowania. Rekrutacja rozpocznie się w sobotę (19 marca) o godzinie 7 przed budynkiem Instytutu Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu.

Jeśli zastanawiasz się nad służbą w formacjach mundurowych, chciałbyś przeżyć przygodę życia, poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach, albo chciałbyś pracować na rzecz obronności Ojczyzny to rekrutacja jest dla Ciebie.

Nabór składa się z trzech etapów (przejście do kolejnego etapu wyłącznie po pozytywnym zaliczeniu poprzedniego). Etap pierwszy to rekrutacja zdalna. Polega na uzupełnienie kwestionariusza osobowego, a także możliwości funkcjonowania w organizacji już na pierwszym etapie. Dodatkowo jest możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz życiu organizacji. Link do kwestionariusza znajdziecie tutaj

Etap drugi to przejście rekrutacji w dniach 19 i 20 marca. Spanie będzie na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Na rekrutację należy zabrać prowiant (na czas szkolenia), buty i ubiór sportowy, ubiór na zajęcia w terenie lesistym, karimatę i śpiwór.

Żołnierzy rezerwy, zainteresowani współpracą z Legią Akademicką KUL proszeni są o kontaktowanie się mailowo lub przez stronę organizacji. Aby dołączyć do legii akademickiej należy mieć ukończony 18 rok życia, być niekaralnym, posiadać obywatelstwo polskie i posiadanie ubezpieczenia NNW (oświadczenie uczestnika).

Udział w rekrutacji jest bezpłatny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments