Najbliższy weekend (16 i 17 marca) będą ostatnimi dniami działania lodowiska Icemania w sezonie 2018/2019. Z tej okazji czeka nas wyjątkowa impreza z mnóstwem atrakcji i promocji.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników wydarzenie „Laser party”. W sobotę (16 marca) w godzinach 19 – 21.30 na lodowisku będą działać kolorowe światła i lasery, które umilą ostatnie w tym sezonie ślizganie. Wszystkiemu towarzyszyć będzie muzyka puszczana na żywo przez didżeja. Bilety na „Laser party” będą kosztować 16 zł. Na wydarzenie przygotowano 300 wejściówek.

Dodatkowo ubrani w czerwone bluzy freestylowcy z Ice Freestyle Lublin przez całą imprezę będą udzielali porad na temat jazdy na łyżwach.

– W niedzielę, 17 marca, zapraszamy na jazdę „no limit” w dwóch blokach: do 14.30 i od 15.30 – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSIR „Bystrzyca”. Jazda „no limit” będzie to jazda bez ograniczeń czasowych w cenie jednego biletu.

Po zakończeniu zimowego sezonu w miejscu lodowiska przez najbliższe miesiące będzie działać Rollmania oraz Akademia Małego Szofera. Nowe atrakcje ruszają już od kwietnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments