We wtorek (18 października) i w środę (19 października) w Centrum Spotkania Kultur mogliśmy zobaczyć tegoroczny spektakl przygotowany przez Lubelską Akcję Charytatywną. W tym roku zbierano fundusze na Klinikę Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

– Ze wstępnych szacunków wynika, że na rzecz naszej kliniki zebrano ponad 200 tys. zł. Jest to łączna kwota ze sprzedaży biletów na spektakle, aukcji charytatywnej w Dworze Anna. Dziękujemy w imieniu szpitala i naszych pacjentów – mówi Anna Guzowska, rzecznik prasowy Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie.

Spektakl pod tytułem „Szalone wakacje” cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie na scenie zobaczyliśmy blisko 100 aktorów. W spektakl zaangażowali się lubelscy artyści, samorządowcy, przedstawiciele instytucji kultury, uczelni i służb porządkowych.

Oficjalnie podsumowanie akcji zaplanowano na 18 listopada. Wtedy też w Hotelu Mercure odbędzie się gala z udziałem gwiazd i aktorów tegorocznego spektaklu.

Fot. Dominika Polonis

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments