Fundacja Sempre a Frente prowadzi telefon zaufania dla dzieci i młodzieży. Jest to odpowiedź na prośby rodziców i opiekunów dzieci, które coraz częściej zmagają się z różnymi problemami. Z telefonu mogą skorzystać zarówno rodzice, dzieci, młodzież, jak i wszyscy, którzy pracują z dziećmi.

– W ostatnim czasie od rodziców i opiekunów nastolatków słyszymy, że coraz młodsze osoby, nawet uczniowie ostatnich lat podstawówki, korzystają z używek. To niepokojące – piszą organizatorzy na Facebooku Fundacji Sempre a Frente.

Dlatego jeśli rodzice nie wiedzą co robić, podejrzewają ryzykowne zachowania u swoich dzieci, a także nie wiedzą, jak porozmawiać z nimi o ich problemach mogą skorzystać z telefonu zaufania. Jest on czynny od poniedziałku do piątku od godziny 13 do 15. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 536 080 154. Można skorzystać też z maila i opisać problem na adres: pomoc@sempre.org.pl.

Wsparcie w ramach telefonu zaufania realizowane jest w ramach programu Szkoła proMOCji zdrowia psychicznego i finansowane z budżetu Miasta Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments