Już 17 sierpnia odbędzie się kolejna z gier miejskich organizowanych w ramach Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. Tym razem wydarzenie nawiązuje do odbywającego się w tym czasie Jarmarku Jagiellońskiego. Początek o godzinie 14 w Centrum Kultury w Lublinie.

Pierwsza z drużyn wystartuje o godzinie 15. Przewidziane są także inne atrakcje. Czeka na nas Wirtualna Strefa od Virtually, kącik animacji Party Chart, trampoliny od JumpXL i wiele innych.

Zapisy internetowe odbywają się za pośrednictwem Facebooka Lubelska Liga Gier Miejskich – LLGM i potrwają do 16 sierpnia, zapisać się będzie można również w dniu gry w biurze zawodów, które będzie funkcjonować już od godz. 13:30.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są upominki za ukończenie gry. Na najlepsze drużyny czekają nagrody. Organizatorzy przewidzieli również nagrody dla najlepiej przebranej drużyny. Tym razem należy przebrać się za postać historyczną i nawiązać do sztuki ludowej.

Lubelska Liga Gier Miejskich to cykl tematycznych gier organizowanych na terenie Lublina. Cały cykl obejmuje 4 spotkania. Za nami już impreza w temacie Carnavalu Sztukmistrzów. Kolejne odbędą się 21 września i 12 października. Najbliższy turniej zatytułowany będzie „Maraton Lubelski”. Tematem ostatniej rozgrywki będą znane osoby, które pochodzą z Lublina.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments