Lubelska wokalistka pokonała nowotwór i wydała debiutancki singiel (wideo)

0
944

Karolina Żuk, młoda wokalistka z województwa lubelskiego, wydała debiutancki singiel. Artystka śpiewa od najmłodszych lat, mimo że w ostatnim czasie musiała zmierzyć się z nowotworem. Wokalistka wygrała walkę i dziś prezentuje utwór „Iść przed siebie”.

Od najmłodszych lat Karolina Żuk krążyła po świecie muzyki. Śpiewać zaczęła w szkolnym chórze, mając zaledwie 6 lat. Później zaczęły się pierwsze występy, konkursy i współpraca jako wokalistka z zespołem.

Artystyczny rozwój przerwała jej najpierw operacja szewskiej klatki piersiowej. Gdy czekała na kolejne wyniki badań, zapisała się na zajęcia wokalne do Agnieszki Wiechnik i zrobiła to w idealnym momencie, ponieważ miesiąc później otrzymała smutną wiadomość. Potwierdzono u niej nowotwór. By podtrzymać ją na duchu i dać nadzieję, Agnieszka i Rafał Konieczny obiecali wokalistce, że jeżeli będzie dalej dzielnie walczyć, stworzą dla niej piosenkę, a tym samym spełnią jej marzenie.

– Życie naprawdę jest piękne, tylko to piękno trzeba chcieć zobaczyć – zdradza Karolina Żuk, wokalistka.

I tak oto w styczniu minął rok od usunięcia guza, a Karolina zaprezentowała wszystkim utwór „Iść przed siebie”. Debiutancki singiel mówi o tym, aby iść przed siebie, nie oglądać się, żyć w zgodzie z samym sobą, nie próbować dogodzić innym.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments