Już w dniach 17-18 czerwca 2023 odbywać się będzie konferencja dla entuzjastów tworzenia gier cyfrowych oraz papierowych.

Wydarzenie jest skierowane do osób, które chcą postawić swoje pierwsze kroki w branży lub zaczynają swoją przygodę z tworzeniem gier.

– Naszą misją jest inspirowanie i edukacja kolejnego pokolenia twórców gier, zapewniając im wiedzę, umiejętności oraz kontakty potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej ekscytującej branży – mówią organizatorzy.

Podczas konferencji poza szeregiem ciekawych i inspirujących prelekcji, odbędą się również warsztaty w 3 ścieżkach tematycznych (modelowanie 3d, programowanie oraz projektowanie gier). Na miejscu uczestnicy znajdą również strefę gier, gdzie poza graniem będą mogli zapytać twórców w jaki sposób tworzą gry.

Wszystkie te atrakcje dodatkowo będą przeplatane przez grę konferencyjną, w której przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Konferencja LubGame rozpoczyna się w sobotę 17. czerwca o godzinie 10:00 i odbywać się będzie w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (ul. Bursaki 12, 20-150 Lublin). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Lublin GameDev oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Szczegółowe informację o wydarzeniu, agenda oraz rejestracja są dostępne na stronie: https://www.lubgame.pl

Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments