Lublin Game Spot. Spotkanie ze znanym Youtuberem

0
99

Lublin Game Spot zaprasza na wyjątkowe spotkanie z zagranicznym Youtuberem. Gościem będzie Samuel Szostkiewicz twórca kanału Samael Channel News. Spotkanie odbędzie się w sobotę (11 czerwca) o godzinie 12:00 w Pub Trakt Królewski przy ul. Grodzkiej 7.

Hostem, czyli prowadzącym spotkanie, będzie Tomasz “Kamahl” Zarzeczny. Jest to znany w Polsce lublinianin, który zasłynął jako streamer, caster i profesjonalny zawodnik e-sportowy.

– Pochodzę z małej uroczej miejscowości w świętokrzyskim, z Kluczewska a od 8 lat mieszkam w Londynie. Zawsze lubię wracać do Polski, do znajomych miejsc, a Lublin pamiętam jako miejsce gdzie stawiałem pierwsze kroki akademickie na UMCS na wydziale Historia. Młody “vibe” i uroki starego miasta to jest to co zapamiętałem właśnie w Lublinie. Poza tym uwielbiam ciężką rockową muzykę i pamiętam też, że w tym mieście nie brakowało miejsc na świetne koncerty – mówi Samuel Szostkiewicz.

Jak zapewniają organizatorzy, międzynarodowy format tego spotkania to tylko jeden z elementów, który sprawi, że każdy uczestnik będzie czuł się pozytywnie nastawiony do życia. Spotkanie ma być również inspiracją dla młodych twórców.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments