Lublin Rysuje – pod takim hasłem w środę (22 stycznia) na Politechnice Lubelskiej studenci tej uczelni zorganizują warsztaty z rysunku oraz malarstwa dla mieszkańców Lublina. Początek wydarzenia o godzinie 18.30.

Lublin Rysuje to bezpłatne warsztaty rysunku oraz malarstwa dla mieszkańców miasta. Wziąć w nich udział może każdy niezależnie od wieku. Nie trzeba być studentem Politechniki, aby w nich uczestniczyć jednak osoby bezpośrednio związane z uczelnią również mogą wziąć w nich udział. Na zajęcia nie ma zapisów.

Warsztaty są skierowane również do miłośników architektury oraz amatorów, którzy swoją przygodę z rysunkiem dopiero chcą rozpocząć. Prowadzący chętnie doradzą, nakierują oraz podzielą się swoją wiedzą w tym zakresie. Organizatorzy zapewniają również wszystkie niezbędne artykuły na zajęcia.

W wydarzeniu możecie wziąć udział na nowym Wydziale Budownictwa i Architektury (ul. Nadbystrzycka 40) na piątym pietrze w sali 531.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe Malarstwa i Rysunku Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Lubelskiej.

Fot. Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments