Pięciogwiazdkowy Alter w centrum Lublina zaprasza do skorzystania z nowych atrakcji w hotelowej strefie wody. Oferta jest skierowana zarówno do gości hotelu, jak i do mieszkańców naszego miasta. Każdy z nas może zrelaksować się podczas wyjątkowych nocy saunowych.

Styczeń w Hotelu Alter będzie bardzo gorący. Zaplanowano cykl Alterowych Nocy Saunowych. – Chcemy, by każdy uczestnik od podstaw poznał kulturę saunowania i mógł cieszyć się rytuałami właśnie w naszym hotelu – zachęca Dariusz Łazowski, manager marketingu Hotelu Alter.

Seanse aranżowane przez saunamistrza odbywają się w saunie suchej oraz łaźni parowej. Dopełnieniem doznań jest tematyczny bufet. Podczas najbliższej nocy saunowej (piątek, 24 stycznia) pod okiem specjalisty, Bartka Wybrańskiego, wykonacie też naturalny peeling do ciała.

Noce saunowe odbędą się również w lutym i marcu. – Taki relaks to idealny pomysł na wieczór z ukochaną osobą podczas zbliżających się walentynek, jak również na spotkanie w gronie przyjaciół lub partnerów biznesowych – dodaje manager hotelu.

Alterowe Noce Saunowe rozpoczynają się o godzinie 20:00 i trwają do 24:00. Wejście na spotkanie to koszt 150 zł od osoby.

PROGRAM:

3 seanse w saunie suchej
1 seans w łaźni parowej z peelingiem
Tematyczne menu
Nastrojowa muzyka
Kameralne grupy maksymalnie 10 osób
Relaks w strefie wody (basen, kurtyna wodna, gejzer, hydromasaż, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa z aromaterapią)
Noc saunowa odbędzie się przy minimalnej liczbie 5-ciu uczestników

HOTEL ZAPEWNIA:

Dwa ręczniki (jeden duży, jeden mały pod stopy) + husta humman
Kosmetyki do sauny
W przerwach tematyczne menu
Możliwość korzystania z basenu oraz dodatkowych atrakcji (kurtyna wodna, gejzer, jacuzzi)

Fot. Hotel Alter
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments