Lukla Show. Improwizacja, sport i dobry humor

2
513

Aktorzy Teatru Lukla, sięgają do korzeni improwizacji i odsłaniają jeden z najpopularniejszych formatów impro „Theatresports”. Prezentują humor, sport i zdrową rywalizację, czyli krótkie gry improwizowane, niepozbawione rozrywkowego charakteru w doskonałej obsadzie.

Czy improwizacja kojarzy się ze sportem? Myślałeś jak zostać profesjonalnym zawodnikiem? Jak ważni są kibice? I co to jest trening aktorski? Nie siedź w domu. Załóż strój do ćwiczeń i przyjdź na start. 5, 4, 3, 2, 1, LUKLA! Wydarzenie odbędzie się 19 maja (niedziela) w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) o godzinie 19:00.

Teatr Lukla

Aktorzy teatru zostali wybrani spośród wielu kandydatów. Dlaczego? Zadecydowało o tym doświadczenie, może uroda, może przebojowość. Każdy z nich odnajduje w sobie przynajmniej jeden z tych elementów. Łącznie spędzili na scenie kilkadziesiąt lat, przeczytali miliony kartek scenariuszy, a kilkadziesiąt mają w głowach.

Teraz postanowili zapuścić się w rejony mniej znane i stworzyć improwizowane teatralno-sportowe show. Podejmują wyzwanie najczystszej formie improwizacji modyfikując ją nieco na użytek własny i przyjemność publiczności. Show zorganizowane zostało we współpracy z Centralnym Placem Zabaw w Lublinie.

Na scenie zobaczymy Wiolettę Tomicę, Basię Szarwiło, Karolinę Hordyjewicz (fortepian), Bubę Piotrowicza, Bogusława Byrskiego i Adama Organistę.

Bilety na wydarzenie, do nabycia w kasie Centrum Kultury. Bilety normalne – 20 zł, ulgowe (studenci i uczniowie) 15 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Boguslaw
5 lat temu

Zapraszamy do obejrzenia galerii z premiery LUKLA SHOW cz.2
https://www.facebook.com/pg/teatrlukla/photos/?tab=album&album_id=1039402616264757

Boguslaw
5 lat temu

Zapraszam do obejrzenia zdjęć z premiery Lukla Show cz.2
https://www.facebook.com/pg/teatrlukla/photos/?tab=album&album_id=1039402616264757