Meetup UMCSxSantander. Magda Mołek spotka się ze studentami

1
331

W listopadzie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie rozpoczęła się trzecia edycja niepowtarzalnych spotkań z cyklu #meetup_UMCSxSantander, podczas których znane osoby ze świata mediów, sportu oraz internetu prowadzą wyjątkowe prelekcje.

Podczas spotkania online w czwartek (26 listopada) gościem będzie Magda Mołek, dziennikarka z 25-letnim stażem, która od wielu lat specjalizuje się w rozmowach z ludźmi, kiedyś w telewizji, a obecnie na swoim autorskim youtubowym kanale „W moim Stylu”. Obecnie pracuje ona także nad książką o roli kobiet w życiu publicznym. W trakcie spotkania Magda Mołek opowie o początkach swojej drogi zawodowej i wpływie otoczenia na podejmowane przez nią decyzje.

Podczas wydarzenia dowiemy się także, czy Magda Mołek korzystała z szans, które zsyłał jej los i z czyim zdaniem się liczyła. Uzyskamy odpowiedź na pytanie, co jest najlepszym doradcą w podejmowaniu trudnych decyzji. Mołek przedstawi nam także tajniki pracy dziennikarza oraz to, jak przez 25 lat jej kariery zmienił się ten zawód.

Spotkanie transmitowane będzie na żywo na Facebookowym profilu UMCS. Początek o godzinie 17. W trakcie wykładu będzie możliwość zadawania pytań.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
domzpomsylami.pl
2 lat temu

Jej nowy kanał na YT jest super 🙂