Międzynarodowa Gala MMA TFL 19 w Lublinie

1
786

W sobotę, 21 grudnia, w Hali Globus odbędzie się gala MMA organizowana pod szyldem Thunderstrike Fight League. Będzie to finałowa, a zarazem największa w tym roku impreza z mieszanymi sztukami walki. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Podczas 19 eventu odbędzie się dwanaście walk w formule MMA oraz dwie na zasadach K1, a w nich 3 pojedynki o międzynarodowy pas mistrzowski organizacji TFL. Wydarzenie organizowane jest w widowiskowym oktagonie. Dodatkowo transmitowane będzie na żywo w międzynarodowej telewizji FIGHTBOX HD, nadawanej w ponad 50 krajach na świecie.

Wszystkie organizowane pod szyldem TFL zawody odbywają się w oktagonie o średnicy dziesięciu metrów, na dystansie trzech rund po pięć minut każda.

W klatce pojawią się Krystian Krawczyk, Marcin Skrzek, Tomasz Borowiec, Grzegorz Adamczyk, Jakub Ozga, Sławomir Kołtunowicz i Damian Adamiuk oraz Katarzyna Biegajło. To tylko część gwiazd, które pojawiły się na plakacie promującym imprezę.

Podczas dziewiętnastej odsłony TFL, kibice obejrzą największe gwiazdy organizacji oraz 3 walki o międzynarodowy pas mistrzowski TFL. W walce wieczoru zmierzy się Cezary Kęsik. Reprezentant Cross Fight Radom będzie bronił międzynarodowego mistrzowskiego pasa federacji TFL. W Lublinie swój kolejny pojedynek w tej federacji stoczy Krystian Krawczyk. Reprezentant MMA Fight Club Nowe Miasto stanie przed historyczną szansą, ponieważ stawką jego walki będzie prawo walki o mistrzowski pas.

Reprezentant Polski, srebrny medalista tegorocznych Mistrzostw Świata w kickboxingu Tomasz Borowiec już 21 grudnia w Lublinie powalczy o tytuł Zawodowego Mistrza Polski! Dla zawodnika oraz trenera klubu Waleczna Lubelszczyzna, będzie to historyczna walka przed własną publicznością. Rywalem wybitnego lubelskiego prekursora kickboxingu, będzie reprezentant Kick-Boxing Club Poprawa Paweł Tomczak. Ukoronowaniem jego kariery może być pas, wywalczony przed własną widownią.

Olena Shydlovska, zawodniczka oraz trenerka klubu Waleczna Lubelszczyzna, podczas dziewiętnastej świątecznej odsłony TFL, skrzyżuje rękawice z reprezentantką Bushido Brześć Karyną Chaplinskayą. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 57 kg. Dla podopiecznej trenera Tomek Borowiec a oraz Tomasz Iwaniak, będzie to trzeci zawodowy start w formule MMA.

Katarzyna Biegajło zmierzy się z Brazylijką Gebrielą Hermogenes. Będzie to długo oczekiwany debiut w klatce TFL. Reprezentantka klubu Dziki Wschód Biała Podlaska dwukrotnie miała wystąpić pod banderą TFL, lecz z powodu niedyspozycji rywalki, a następnie własnej kontuzji, była zmuszona odłożyć swój występ do grudnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Międzynarodowa Gala MMA TFL 19 w Lublinie […]