Międzynarodowa Gala Sportowa MMA TFL 19 w Lublinie

0
1161

Już 21 grudnia w Hali Globus odbędzie się starcie najsilniejszych. Będzie to finałowa, a zarazem największa w tym roku impreza pod szyldem Thunderstrike Fight League. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

Podczas 19 eventu odbędzie się dwanaście walk w formule MMA oraz dwie na zasadach K1, a w nich 3 pojedynki o międzynarodowy pas mistrzowski organizacji TFL. Wydarzenie organizowane jest w widowiskowym oktagonie. Dodatkowo transmitowane będzie na żywo w międzynarodowej telewizji FIGHTBOX HD, nadawanej w ponad 50 krajach na świecie.

Thunderstrike Fight League zajmuje się promocją imprez sportowych MMA (Mix Martial Arts), czyli Mieszanych Sztuk Walki od 2013 roku. Wszystkie organizowane pod szyldem TFL zawody odbywają się w oktagonie o średnicy dziesięciu metrów, na dystansie trzech rund po pięć minut każda.

Podczas świątecznej gali TFL 19 nie zabraknie debiutanckich występów pod banderą TFL. Wystąpi Maciej Guz, reprezentant klubu Fight Gym Lublin. Zaprezentuje się w kategorii wagowej do 75 kg. Klub Dziki Wschód Biała Podlaska reprezentować będzie Kacper Just, którego zobaczymy w limicie wagowym do 84 kg. W klatce zawalczy również Marcin Skrzek, reprezentant klubu Cross Fight Radom oraz Marek Samociuk z Dziki Wschód Biała Podlaska i Piotr Smoczyński, wychowanek Kraśnickiej Akademii Teakwon-do. Po kontuzji powróci też Sławek Kołtunowicz.

W obronie pasa, podczas świątecznej gali wystąpi mistrz organizacji TFL Hubert Szymajda. Stoczy on historyczną obronę pasa mistrzowskiego po debiucie w organizacji KSW. Nie zabraknie również damskiej części drużyny. Judyta Judi Rymarzak stanie przed życiową szansą wywalczenia międzynarodowego pasa mistrzowskiego organizacji TFL.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments