W sobotę (27 lutego) w Centrum Ogrodniczym “Lawenda – Rośliny i wiele więcej” odbędzie się IV edycja lubelskiej wymiany roślin. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.

Wymiana odbędzie się zgodnie z zasadami i obostrzeniami sanitarnymi. Każda osoba będzie miała obowiązek noszenia maseczki, dezynfekcji rąk i zachowania odległości. W pomieszczeniach, w których odbywać się będzie wymiana będą obowiązywać limity osób.

Pierwsze 100 osób, które przyjdzie na wymianę dostanie w prezencie darmową sadzonkę rośliny doniczkowej. Na wymianie odbędą się również warsztaty pt. „Szkodniki i choroby roślin”, podczas których będzie można zakupić odpowiednie środki ochrony roślin w atrakcyjnych cenach. Warsztaty te poprowadzi Kamil z firmy Sumin.

Na wydarzeniu będą przygotowane stanowiska dla osób sprzedających i wymieniających rośliny. Będzie można również nabyć makramy i kwietniki. Podczas trwania wydarzenia zorganizowany zostanie również konkurs “Miss Plant”, podczas którego będzie wybierana najładniejsza i najbardziej zadbana roślinka . Każdy uczestnik może zgłosić swoja jedna roślinę, a zwycięzcę wyłonią uczestnicy wydarzenia. Każdy z uczestników będzie mógł oddać jeden głos na wybraną roślinę. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Wymiana zakończy się około godziny 15.

Fot. Zdjęcie archiwalne

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments