Lubelska Izba Lekarska szuka mieszkań do wynajęcia dla lekarzy, którzy zmuszeni są na czas epidemii wyprowadzić się z domu, by po dyżurach nie wracać do rodziny i nie narażać swoich bliskich. To właśnie oni są najbardziej narażeni na zakażenie się koronawirusem.

– Tworzymy bazę takich mieszkań. Chcemy, aby były do dyspozycji na terenie naszego województwa – informuje prezes LIL Leszek Buk.

Każdy kto ma wolne mieszkanie i chce je udostępnić lekarzom na czas ich walki z epidemią, proszony jest o kontakt z biurem LIL. Możecie to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu: (81) 53 604 50 lub (81) 53 604 51. Zgłoszenia będą przyjmowane także mailowo: biuro@oil.lublin.pl

Jeśli jesteś lekarzem i poszukujesz mieszkania, bo pracujesz na pierwszej linii frontu walki z epidemią COVID‑19 i jesteś zmuszony wyprowadzić się z domu możesz sam zgłosić się do Lubelskiej Izby Lekarskiej.

Aktualnie, Izba posiada już kilka takich lokali, które mogą zostać wynajęte. Warunki wynajmu określane są indywidualnie. Lekarze z LIL zostaną objęci finansowym wsparciem ze strony samorządu.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Olga
Olga
4 miesięcy temu

Akcja rusza również jesienią!! teraz jeszcze bardziej potrzebują naszej pomocy. Jeżeli macie puste mieszkania lub najemcy właśnie sie wyprowadzaja pomóżcie – to nic nie kosztuje…. tutaj więcej informacji jak sie zglosic https://gethome.pl/blog/mieszkaniedlamedyka-rynek-nieruchomosci-wspiera-branze-medyczna/