Mirosław Hajdo został nowym trenerem Motoru Lublin. Na tym stanowisku zastąpił Roberta Góralczyka, który po zakończonych rozgrywkach odszedł z klubu i został dyrektorem sportowym GKS-u Katowice.

– Cieszę się bardzo, że mogę dołączyć do takiej drużyny jak Motor Lublin i że będę mógł w najbliższym sezonie dla klubu pracować. Zdaję sobie sprawę z wyzwania, jakie stoi przed nam, ale wierzę w to, że nasza współpraca będzie mia same plusy – mówi Mirosław Hajdo, nowy trener Motoru. – Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest łatwo, ale z drużyną zrobimy wszystko, żeby jak najlepiej zaprezentować się w sezonie – dodaje z uśmiechem.

Mirosław Hajdo ma 48 lat i bogatą piłkarską przeszłość. Jako piłkarz występował w Podgórzu Pleśna, Tarnovii Tarnów, krakowskiej Garbarni i Górniku Wieliczka, jednak karierę szkoleniowca rozpoczął w Cracovii, gdzie prowadził różne zespoły, między innymi młodzieżowe. W 2014 roku po raz pierwszy został trenerem. Pracował w takich klubach jak: Dalin Myślenice, Kolejarz Stróże, Kmita Zabierzów, rzeszowska Resovia.

– To trener z ogromnym doświadczeniem. Bardzo znany i ceniony w środowisku piłkarskim. Mamy nadzieję, że teraz wspólnie zrealizujemy cele, które przed klubem stawiamy – zaznacza Krzysztof Żuk, prezydent Lublina. – To kwestia wiedzy, doświadczenia, ale i osobowości trenera.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments