“Lewa w górę!” – tego przywitania tam z pewnością nie zabraknie! Już w niedzielę (14 października) odbędzie się piknik rodzinny połączony z Zakończeniem Sezonu Motocyklowego Lublin 2018. Zorganizowany zostanie pod hasłem „Moto Park” w Parku Naukowo-Technologicznym. Start o godzinie 12.

Wydarzenie rozpocznie się od oficjalnej parady motocykli, która przejedzie ulicami naszego miasta. Zbiórka chętnych do wzięcia udziału w paradzie motocyklistów odbędzie się o godzinie 11.30 na placu przed Zamkiem. To właśnie z tego miejsca jednoślady wyruszą i będą zmierzać w stronę Parku Naukowo-Technologicznego.

Jak co roku, organizatorzy zadbali o wszystkie szczegóły. Gościem specjalnym pikniku będzie zespół DrGree. To rockowa formacja, która powstała w 2013 roku w Lublinie. Podczas wydarzenia odbędą się też II Mistrzostwa Lubelszczyzny motocyklistów w siłowaniu na rękę, na które zapraszani są zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Dostępna będzie również strefa Moto Kobiece, w której będą one mogły wymienić swoje doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące jazdy motocyklem. W specjalnie wydzielonym miejscu ustawiona będzie strzelnica ASG przygotowana przez Spartans ASG. Skorzystać z niej będą mogli również i ci najmłodsi uczestnicy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments