W piątek (17 lipca) Motor Lublin pojedzie swoje trzecie domowe spotkanie. Tym razem ich rywalem będzie Mrgarden GKM Grudziądz S.A. Wiemy, gdzie i za ile można kupić bilety na to wydarzenie.

W nawiązaniu do obowiązującego rozporządzenia, sprzedaż biletów na najbliższy mecz Motoru Lublin będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w czwartek (16 lipca) o godz. 20. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety.

Tradycyjnie, w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne w cenie 50 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. W związku z epidemią stadion zapewnia jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz. Pod uwagę będą brane te maile, które zostały wysłane od 16 lipca od godziny 20.

Przypominamy, że zakup biletu łączy się z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku w relacjach zdjęciowych i filmowych z wydarzenia oraz jest zaświadczeniem, iż osoba dokonująca zakupu oraz uczestnicząca w meczu jest świadoma zagrożenia jakie niesie za sobą sport żużlowy.

Sprzedaż biletów, jak i przekazywanie innych dokumentów uprawniających do uczestnictwa w meczu w charakterze widza odbywa się wyłącznie na podstawie świadomej i bezwarunkowej akceptacji widza w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie podczas imprez przeprowadzonych przez organizatora meczu, w tym w oparciu o zrzeknięcie się ewentualnych roszczeń w stosunku do w/w organizatora.

Każdej osobie wchodzącej na stadion zostanie również zmierzona temperatura ciała. W przypadku podwyższonej temperatury, dana osoba nie będzie mogła wejść na teren stadionu. Każdy kibic ma obowiązek posiadania maseczki ochronnej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments