Możesz dołączyć do Legii Akademickiej KUL

0
33

Możesz dołączyć do Legii Akademickiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Rekrutacja odbędzie się w dniach 27 i 28 listopada. Sprawdź, jak można dołączyć do tego stowarzyszenia.

Rekrutacja jest dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad służbą w formacjach mundurowych, chcieliby poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach i pracować na rzecz obrony Ojczyzny.

Nabór składa się z trzech etapów. Przejście do kolejnego etapu jest możliwe wyłącznie po pozytywnym zaliczeniu poprzedniego. Pierwszy etap to rekrutacja zdalna, czyli uzupełnienie kwestionariusza osobowego. Kwestionariusz znajdziecie tutaj

Drugi etap to przyjście na rekrutację 27 lub 28 listopada na Kampus Poczekajka do Budynku Instytutu Matematyki, Informatyki i Architektury Krajobrazu. Początek wydarzenia o godzinie 7 na placu przed budynkiem.

Nocleg odbędzie się na terenie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Należy zabrać ze sobą prowiant (na czas szkolenia), buty i ubiór sportowy, ubiór na zajęcia w terenie lesistym, karimatę i śpiwór.

Żołnierze rezerwy, zainteresowani współpracą z Legią Akademicką KUL proszeni są do kontaktowania się mailowo lub przez stronę organizacji. Wymagane jest jednak ukończenie 18 lat, niekaralność, obywatelstwo polskie i posiadanie ubezpieczenia NNW (oświadczenie uczestnika).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments