Muzyczny Medyczny. Charytatywny koncert w Lublinie

0
595

Muzyczny Medyczny – to hasło koncertu charytatywnego dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach, w którym wziąć udział możecie w piątek (17 stycznia) w auli Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego. Start o godzinie 18:30.

– Ten koncert to jedyne takie połączenie muzyki i tańca w wykonaniu polskich i zagranicznych studentów oraz wspaniałej akcji charytatywnej. Dom Dziecka w Kijanach potrzebuje naszego wsparcia, dlatego spędźmy ten piątkowy wieczór na dobrej zabawie i pomagajmy razem! – zachęca Katarzyna Toś, współorganizatorka.

Koncert organizują studenci z Polski, ale i zza granicy. To również oni będą tworzyć część artystyczną. Podczas wydarzenia wystąpi Chór Akademicki Uniwersytetu Medycznego oraz Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Koncert tworzony przez studentów z całego świata jest już karnawałową tradycją uczelni. Jak co roku, towarzyszyć mu będzie również cel charytatywny. W tym roku, zdecydowali się oni wesprzeć wychowanków Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kijanach.

Wydarzenie jest również częścią współpracy organizacji studenckich Uniwersytetu Medycznego z Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą w Kijanach zainicjowanej przez Centrum Wolontariatu UMLub.

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments