Od września mieszkańcy Lublina będą mogli wybrać się do Kina Bajka w Lublinie na transmisję koncertu Andre Rieu „Znowu razem!”. Koncert będzie wyświetlony we wtorek (7 i 21 września) o godzinie 18.

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach. „Znowu razem!” to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity, wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku, składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río. W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Pamiętajcie, że koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Można go obejrzeć tylko w kinach. Bilety możecie nabyć w kasie Kina Bajka oraz na stronie internetowej w cenie 35 zł (bilet normalny) i 30 zł (bilet ulgowy).

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments