NaPudełkach.pl – lubelski dietetyczny marketplace. Co łączy koziołka, brejdaka i obiad w trajtku?

0
853

W ostatnich dniach w Lublinie możemy zobaczyć nietuzinkowe billboardy z hasłami pełnymi lokalnych zwrotów. Czytamy na nich, że obiad możemy teraz zjeść nawet w trajtku, a śniadanko w ulubionych ciapach z dostawą pod same drzwi! Ale o co tak naprawdę chodzi? Za tą kampanią kryje się tworzony przez mieszkańców Lublina dietetyczny marketplace – napudelkach.pl!

Lubelski start up

Dietomatic, który stoi za tą niecodzienną kampanią marketingową to lubelski startup, stanowiący połączenie nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz szerokiej wiedzy z zakresu zdrowego żywienia. W ich ofercie znajdziemy między innymi działalność doradczą z prowadzenia firmy cateringowej, ale również ogólne porady dotyczące aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Głównym „dzieckiem” tej przesympatycznej grupy osób jest jednak portal napudelkach.pl, stanowiący ogólnopolski marketplace dla lokalnych usługodawców oferujących catering dietetyczny.

Pomysł na stworzenie startupu, jak i portalu to wynik wieloletniego doświadczenia w branży cateringowej CEO startupu, Konrada Ciastocha. Firma działa w obszarze B2B i B2C, a jej celem jest stworzenie trwałego połączenia między lokalną gastronomią oraz indywidualnymi klientami w całej Polsce. To chęć celowania w rynki lokalne i wspierania go w ten sposób sprawiła, że powstała kampania billboardowa m.in. z brejdakiem i cebularzem w roli głównej czy też symbolem Lublina – koziołkiem. Zastosowanie lokalnej gwary z pewnością wzbudza zainteresowanie i zachęca do skorzystania z oferty wszystkich „lokalesów”. Wesołe, jasne grafiki, chwytliwe hasła oraz nawiązanie do kwestii żywienia pozwalają domyślać się, czego dotyczy kampania.

Dietetyczny marketplace – co to takiego?

Czym zatem jest dietetyczny marketplace i co można zamówić na portalu www.napudelkach.pl? Dietetyczny marketplace to platforma internetowa, która dzięki wsparciu sztucznej inteligencji nie tylko skupia wszystkie firmy oferujące diety pudełkowe w jednym miejscu, ale również oferuje im wsparcie w stworzeniu produktów odpowiadających w 100 proc. oczekiwaniom klientów. Głównym celem portalu, stanowiącego dietetyczny marketplace dla firm cateringowych jest jednak pomoc klientom indywidualnym, którzy chcieliby skorzystać z usługi jaką jest catering dietetyczny. Portal ma zasięg ogólnopolski, dzięki czemu nie tylko mieszkańcy Lublina i okolic, ale tak naprawdę każdy może skorzystać z wsparcia jakie daje ten dietetyczny marketplace.

Dieta pudełkowa – odpowiedź na potrzeby stwarzane przez niezdrowy tryb życia

Czym jest sama dieta pudełkowa? To rozwiązanie, dzięki któremu każdego dnia otrzymujemy pełne, doskonale zbilansowane, świeże i pyszne potrawy, o określonej kaloryczności prosto pod wskazany adres np. do domu czy pracy. Wygodnie zapakowane posiłki, gotowe do zabrania ze sobą w dowolne miejsce, dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań, a nawet uwzględniające eliminację nielubianych produktów czy alergenów. Warto też zaznaczyć, że skomponowanie diety pudełkowej konsultowane jest z dietetykiem. Każdy zamawiający może mieć więc pewność, że jego dieta będzie pod niego spersonalizowana nie tylko pod kątem smaku, ale przede wszystkim zdrowia.

To propozycja, na którą decydują się nie tylko osoby chcące zrzucić zbędne kilogramy, ale także ci, którzy cenią sobie swój wolny czas. W związku z gwałtownym wzrostem zainteresowania tego typu sposobem żywienia, z dnia na dzień pojawiają się nowe firmy oferujące diety pudełkowe. Mnogość propozycji dostępnych na rynku potrafi skutecznie przyprawić o zawrót głowy. Co więcej, przejrzenie każdej oferty zajmuje sporo czasu, który przecież chcemy dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzić!

Jak działa dietetyczny marketplace – napudelkach.pl?

Dzięki portalowi napudelkach.pl możemy w prosty sposób przeskanować wszystkie dostępne w naszej okolicy oferty pod względem szczegółowych kryteriów, takich jak cena, kaloryczność, typ diety oraz sposób dostawy. Wyszukiwarka bierze również pod uwagę ewentualne alergie oraz nielubiane produkty, a także cel jaki ma spełniać dana dieta. Co więcej, napudełkach.pl od razu pozwala na sprawdzenie opinii innych użytkowników o danej firmie cateringowej. A kiedy już wybierze się dietę kilka kliknięć umożliwia szybkie zamówienie wybranego planu wewnątrz platformy.

Takie rozwiązanie sprawia, że porównanie dostępnych na rynku ofert i wybór tej jedynej zajmuje zaledwie kilka minut. Dodatkowo zyskujemy pewność, że wybraliśmy propozycję najlepiej dopasowaną do naszych oczekiwań i indywidualnych preferencji.

Kompleksowe zdrowe odżywianie

Co ważne, portal napudelkach.pl to nie tylko wyszukiwarka cateringów dietetycznych w okolicy. To także miejsce, gdzie każdy może uzyskać odpowiednie wsparcie doradcze dotyczące m.in. doboru optymalnej diety i zmiany sposobu żywienia, a także szeroko pojętej aktywności fizycznej. Tak kompleksowe wsparcie to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze zdrowym stylem życia i mogą mieć wiele wątpliwości i pytań, ale także dla tych, którzy chcą zweryfikować czy ich działania są prawidłowe. Nie zwlekaj i kliknij poniższy link, a od razu zobaczysz pełen przekrój możliwości szybkiego i łatwego rozpoczęcia zdrowego odżywiania – Catering dietetyczny Lublin – Najlepsze oferty >>

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments